CM Mavit - Logo
Warszawa – Bielany

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 20:00

sob: 8:00 - 15:00

Warszawa – Ursynów

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 08:00 - 20:00

Katowice

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach

ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice (Nikiszowiec)

godziny pracy:

pon-nd: 8:00-20:00 infolinia; całodobowo - ostry dyżur

Biuro Zarządu
Centrum medyczne Mavit Sp. z o.o.
ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z:
Karol Tondera
Dyrektor Operacyjny Spółki

Dr Andrzej Mądrala Osobowością Roku 2022

Założyciel i wieloletni prezes CM MAVIT – dr Andrzej Mądrala – został tegorocznym laureatem nagrody Osobowość Medyczna Roku 2022, w 22. edycji konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”. Uroczysta Gala wręczania nagród odbyła się 25 stycznia 2022 na Zamku Królewskim w Warszawie. Organizatorami konkursu są redakcje: Kuriera Medycznego i Menadżera Zdrowia, wydawnictwa Medycznego Termedia.

Jak czytamy na stronie internetowej przedsięwzięcia: „ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne”.

Konkursowej Gali towarzyszyła konferencja: „Priorytety w ochronie zdrowia 2023”, która poświęcona była tematom zdrowia publicznego, polityce lekowej, roli sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz priorytetom w wybranych obszarach terapeutycznych.

Tegoroczny laureat konkursu w kategorii Osobowość Medyczna Roku – dr Andrzej Mądrala – jest założycielem i wieloletnim (w latach 2000 – 2019) prezesem CM MAVIT a od 2019 roku wiceprzewodniczący rady nadzorczej tej firmy, która obecnie stanowi część Grupy Lux Med.

Jest także członkiem rady Pracodawców RP i prezesem Pracodawców Medycyny Prywatnej. Uczestniczy w pracach Trójstronnego Zespołu do spraw Ochrony Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia oraz Doraźnego Zespołu Problemowego do spraw Ochrony Zdrowia Rady Dialogu Społecznego. Od 2021 r. pełni również funkcję wiceprezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Dr Andrzej Mądrala jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku.

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub