CM Mavit - Logo
Warszawa – Bielany

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 20:00

sob: 8:00 - 15:00

Warszawa – Ursynów

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 08:00 - 20:00

Katowice

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach

ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice (Nikiszowiec)

godziny pracy:

pon-nd: 8:00-20:00 infolinia; całodobowo - ostry dyżur

Biuro Zarządu
Centrum medyczne Mavit Sp. z o.o.
ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z:
Karol Tondera
Dyrektor Operacyjny Spółki

Prof. dr hab. n. med. Marek Rękas laureatem Pereł Lux Medu w kategorii Lider Opieki Medycznej

Prof. dr hab. n. med. Marek Rękas został wyróżniony Perłą Lux Medu, w kategorii Lider Opieki Medycznej. Uroczysta Gala, podczas której wręczono nagrody, odbyła się w piątek 20 stycznia 2023.

Kapituła konkursu doceniła Pana Profesora za jego wkład w rozwój nowoczesnych metod leczenia chorób oczu, m.in.: jako pioniera technik niepenetrujących z zakresu leczenia jaskry w Polsce, a w  zakresie małoinwazyjnej chirurgii jaskry także i na świecie. Pan Profesor spopularyzował również stosowanie wewnątrzgałkowych soczewek multifokalnych przy zabiegach usunięcia zaćmy oraz rozpropagował użycie tylnokomorowych soczewek fakijnych przy korekcji wysokich wad wzroku.

Dyrektor Departamentu Medycznego Grupy LUX MED dr n. med. Krzysztof Kurek wręczając Profesorowi statuetkę podkreślił, że przez wiele lat swojej pracy Pan Profesor dał się poznać nie tylko jako wybitny specjalista, lekarz stale szukający nowych rozwiązań medycznych, innowator w dziedzinie którą się zajmuje, ale również jako lider, który potrafi dzielić się swoją wiedzą z zespołem, którym kieruje oraz jako człowiek, dla którego dobro i zdrowie Pacjenta są najwyższą wartością.

Pan Profesor odbierając ww. wyróżnienie podziękował przede wszystkim swojemu zespołowi – osobom, z którymi współpracuje na co dzień – podkreślając że to właśnie dzięki nim bycie Liderem Opieki Medycznej jest pełne ciekawych wyzwań, satysfakcjonujących rozwiązań oraz dobrej współpracy.

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub