Złote Godło dla CM MAVIT w Programie Najwyższa Jakość Quality International

W Programie Najwyższa Jakość Quality International 2021 Centrum Medyczne MAVIT uzyskało tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii QI Services – za najwyższej jakości usługi medyczne.

Kapituła Programu pod patronatem:

  • Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
  • Katedry Zarządzania Procesowego
  • Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

bardzo wysoko oceniła zgłoszenie CM MAVIT i jednogłośną decyzją nagrodziła najwyższym odznaczeniem działania podejmowane w kierunku wdrażania i promowania jakości we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy, zwłaszcza w zakresie usług będących przedmiotem wniosku.

Uroczyste wręczenie medali i dyplomów miało miejsce 30 listopada w Katowicach podczas Europejskiego Forum Biznesu 2021. Nagrodę dla CM MAVIT odebrała dr hab. n. med. Justyna Domienik-Karłowicz – Prezes Zarządu.

Od początku istnienia naszą misją jest zapewnianie pacjentom opieki medycznej na wysokim poziomie oraz szczególna dbałość o bezpieczeństwo i komfort leczenia. Nieustannie doskonalimy poszczególne procesy, by świadczyć usługi w sposób zgodny z wdrożonymi Standardami Obsługi Pacjenta, przepisami prawa i założeniami Systemu Zarządzania Jakością. Zdobycie Złotego Godła QI za usługi medyczne to bezsprzeczny dowód realizowania przez naszą firmę skutecznej polityki jakości. Ta prestiżowa nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, że instytucje patronujące nie są związane z żadnym podmiotem gospodarczym, co zapewnia bezstronność oceny.

Program Najwyższa Jakość Quality International to obecnie największy projakościowy konkurs w Polsce.

Jego celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością i docenienie firm i instytucji spełniających najwyższe standardy w tym zakresie. Cieszymy się, że w tym roku CM MAVIT dołączyło do zaszczytnego grona laureatów.


Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu na naszym kanale: 

Pozostałe aktualności

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykfalikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub