dr hab. n. med. Ireneusz Bielecki

specjalista otolaryngologii, specjalista otolaryngologii dziecięcej

W Centrum Medycznym Mavit, dr hab. n. med. Ireneusz Bielecki zajmuje się:

Chrapanie i bezdech sennyKorekta przegrodyLeczenie zatok

Specjalista otolaryngologii oraz otolaryngologii dziecięcej. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
Wykonuje pełny zakres operacji laryngologicznych głowy i szyi u dzieci i dorosłych. Posiada duże doświadczenie w obszarze operacji mikrochirurgicznych ucha, funkcjonalnych endoskopowych operacji nosa i zatok przynosowych, chirurgii funkcjonalno-estetycznej nosa z zastosowaniem shavera i radiochirurgii. Zajmuje się leczeniem guzów i wad rozwojowych w rejonie głowy i szyi, chirurgią migdałków z zastosowaniem koblacji, mikrochirurgią krtani przy użyciu lasera. Leczy dzieci i dorosłych, którzy mają problemy z chrapaniem i bezdechami sennymi.
Doświadczenie zawodowe:
Posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe. Przez wiele lat zajmował się leczeniem dorosłych pacjentów w Klinice Laryngologii w Katowicach, a od 20 lat piastuje stanowisko Ordynatora Oddziału Laryngologii w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Jest pracownikiem naukowym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Pogłębiając wiedzę, rozwijając kwalifikacje zawodowe i umiejętności chirurgiczne, uczestniczył w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych krajowych oraz zagranicznych. Odbywał staże w ośrodkach m. in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Włoszech, Czechach, Austrii. Ma w dorobku ponad 100 publikacji i doniesień zjazdowych.
Z Centrum Medycznym MAVIT współpracuje od 2020 roku.

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub