CM Mavit - Logo
Warszawa – Bielany

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 20:00

sob: 8:00 - 15:00

Warszawa – Ursynów

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 08:00 - 20:00

Katowice

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach

ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice (Nikiszowiec)

godziny pracy:

pon-nd: 8:00-20:00 infolinia; całodobowo - ostry dyżur

Biuro Zarządu
Centrum medyczne Mavit Sp. z o.o.
ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z:
Karol Tondera
Dyrektor Operacyjny Spółki

lek. Karolina Biała-Gosek

specjalista chorób oczu

W Centrum Medycznym Mavit, lek. Karolina Biała-Gosek zajmuje się:

Okulistyka dziecięca

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), od 2013 roku specjalista chorób oczu (odpowiednik dawnego II stopnia specjalizacji). Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu u dzieci i młodzieży.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem m.in.: niedowidzenia, choroby zezowej stanów zapalnych: alergicznych, bakteryjnych, wirusowych spojówek, rogówki, błony naczyniowej, stanów zapalnych powiek, jęczmień, gradówka, chorób soczewki: zaćmy, podwichnięcia soczewki, bezsoczewkowości, chorób siatkówki i nerwu wzrokowego oraz badaniem wady refrakcji i doborem korekcji okularowej u dzieci.

Wykonuje badania OCT i USG gałki ocznej.
Jest autorką i współautorką publikacji, doniesień naukowych oraz rozdziałów podręcznikowych poświęconych okulistyce dziecięcej, m.in. dotyczących zastosowania optycznej koherentnej tomografii (OCT) oraz angio-OCT u dzieci. Aktywnie uczestniczy w zjazdach, konferencjach i szkoleniach z zakresu okulistyki i okulistyki dziecięcej. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Doświadczenie zawodowe
Doświadczenie zawodowe w zakresie okulistyki dorosłych i dzieci zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, Klinice Okulistyki Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie obecnie pracuje w oddziale klinicznym.
Odbyła liczne szkolenia i staże, w tym staże międzynarodowe, m.in. w Oddziale Okulistyki Aalborg Sygehus, Aarhus University Hospital, Dania oraz Klinice Okulistyki Szpitala Uniwersyteckiego w Tübingen, Universitäts-Augenklinik Tübingen, Niemcy.

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub