CM Mavit - Logo
Warszawa – Bielany

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 20:00

sob: 8:00 - 15:00

Warszawa – Ursynów

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 08:00 - 20:00

Katowice

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach

ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice (Nikiszowiec)

godziny pracy:

pon-nd: 8:00-20:00 infolinia; całodobowo - ostry dyżur

Biuro Zarządu
Centrum medyczne Mavit Sp. z o.o.
ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z:
Karol Tondera
Dyrektor Operacyjny Spółki

O nas

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć wysokospecjalistycznych ośrodków w Warszawie i Katowicach. Placówki powstały z myślą o tym, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cel naszego Centrum to dobro i pełna satysfakcja każdego pacjenta.

Na rynku usług medycznych działamy od ponad 23 lat. Przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.    

Centrum Medyczne MAVIT to obecnie:

  • Szpital Specjalistyczny CM MAVIT w Warszawie (Bielany) – okulistyka
  • Ośrodek Diagnostyczny CM MAVIT w Warszawie (Ursynów) – okulistyka
  • Szpital Specjalistyczny CM MAVIT w Katowicach (Nikiszowiec) – laryngologia, chirurgia szczękowo-twarzowa, okulistyka

Wszystkie placówki Centrum Medycznego MAVIT są nowocześnie urządzone i doskonale wyposażone, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych w nich usług. Pacjenci mają do dyspozycji komfortowe sale wypoczynkowe. Szczególną troską otaczamy dzieci.

Wyróżnia nas

  • ponad 23 lata doświadczenia,
  • zespół ponad 100 lekarzy,
  • szeroki zakres konsultacji, zabiegów i operacji,
  • innowacyjne techniki wykonywanych procedur.

Doświadczona kadra

Niezaprzeczalne atuty placówek CM MAVIT to: sprzęt, nowocześnie wyposażone bloki operacyjne, części diagnostyczno-zabiegowe, a przede wszystkim doświadczony personel medyczny.

W Centrum Medycznym MAVIT pracuje ponad 100 wykwalifikowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, są to uznani specjaliści (doktorzy, profesorowie), którzy zdobyli bogate doświadczenie w renomowanych placówkach ochrony zdrowia. Kadra lekarska regularnie uczestniczy w sympozjach naukowych w kraju i za granicą, dzięki czemu może proponować pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania medyczne.

Ponadto kadra ze Szpitala Specjalistycznego CM MAVIT w Warszawie, jako zespół doświadczonych specjalistów, przeprowadza seminaria dla lekarzy okulistów, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem oraz informując o nowoczesnych rozwiązaniach medycznych stosowanych w CM MAVIT.

Jakość i bezpieczeństwo

Centrum Medyczne MAVIT od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych usług medycznych oraz najwyższy poziom opieki nad pacjentem. Świadczy o tym Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001 od 2005 roku. W 2015 roku CM MAVIT rozszerzyło certyfikację o normy ISO 14001 oraz OHSAS 18001. W maju 2021 roku certyfikat OHSAS został zastąpiony przez normę ISO 45001.

Spółka stale dba o rozwój swoich placówek; w 2013 roku rozbudowała i otworzyła nową część Szpitala w Warszawie wraz z izbą przyjęć oraz podjazdem dla karetek, siedmioma gabinetami diagnostycznymi, a także dodatkowymi dwiema nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi. Zainteresowanie usługami Centrum Medycznego MAVIT niemal wymusza na Spółce nieustanny rozwój.

Na osiągane sukcesy w zakresie chirurgii refrakcyjnej zdecydowany wpływ ma nowoczesny sprzęt. Priorytetowe znaczenie dla Zarządu Szpitala ma jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

O jakości oferowanych usług świadczy także stała współpraca z innymi podmiotami medycznymi. Centrum Medyczne MAVIT uczestniczy w wielu programach partnerskich. Współpracuje m.in. z jednostkami medycznymi w zakresie realizacji usług medycznych.

Pod stałą opieką okulistyczną Centrum Medycznego MAVIT są gwiazdy show-biznesu, sportowcy i aktorzy. Centrum zaufali m.in.: Maciej Bydliński, Anna Wysokińska, Kacper Kuszewski, Marek Sierocki, Jan Wieczorkowski i Teresa Lipowska.

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub