Aktualności

20 lat Centrum Medycznego MAVIT

2020-12-02

W 2020 roku świętujemy 20. rocznicę powstania Centrum Medycznego MAVIT oraz otwarcie nowoczesnego ośrodka okulistycznego na warszawskich Bielanach. Na przestrzeni lat nasz szpital stał się rozpoznawaną i cenioną marką na rynku usług medycznych.

Obecnie CM MAVIT to sieć czterech wysokospecjalistycznych ośrodków mieszczących się w Warszawie i Katowicach, które świadczą opiekę w zakresie okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Od początku działalności naszym priorytetem jest najwyższy standard świadczonych usług, a zwłaszcza dobro i satysfakcja każdego pacjenta. Personel stanowią uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a wszystkie placówki są wyposażone w nowoczesne urządzenia.

Możemy poszczycić się pozycją lidera wśród prywatnych ośrodków okulistycznych w Polsce, co znajduje potwierdzenie nie tylko w zewnętrznych rankingach, lecz także w stale rosnącej liczbie pacjentów. Do tej pory przyjęliśmy ponad 320 tys. osób, przeprowadzając ponad 1,5 mln wizyt okulistycznych oraz ponad 150 tys. zabiegów i operacji. Jesteśmy też pionierami w wykonywaniu najnowocześniejszych zabiegów: laserowej korekcji wad wzroku, wszczepach soczewek fakijnych, mało inwazyjnych operacjach jaskry czy stosowaniu innowacyjnych metod diagnostyki i leczenia chrapania.

O jakości oferowanych usług świadczy również utrzymywany od 2005 roku Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001 a także stała współpraca CM MAVIT z innymi podmiotami medycznymi i uczestnictwo w wielu programach partnerskich. W 2019 roku dołączyliśmy do Grupy LUX MED, co otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju.

Do góry