Aktualności

CM MAVIT częścią Grupy LUX MED

2019-09-05

Miło nam poinformować, że Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. od 2 września br. jest częścią Grupy LUX MED. Dołączenie do Grupy stawia przed nami kolejne wyzwania i otwiera nowe możliwości rozwoju.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 100 000 Pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 230 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Dołączenie CM MAVIT do Grupy LUX MED nie wiąże się dla Państwa ze zmianami organizacyjnymi w ramach świadczonej opieki. Umowy, terminy wizyt oraz zabiegów, a także personel pozostają bez zmian.

Rozpoczynamy nowy etap rozwoju i jesteśmy przekonani, że Państwo to zauważą i docenią. Łącząc wiedzę i doświadczenie obu firm, będziemy nieustannie się rozwijać, aby móc jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Informujemy też o zmianach w Zarządzie Spółki. Stanowisko Prezesa Zarządu Centrum Medycznego MAVIT Sp. z o.o. objął Maciej Mądrala, do tej pory pełniący funkcję Dyrektora Generalnego, dotychczasowy Prezes – dr Andrzej Mądrala przejął funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej, Członkiem Zarządu został Michał Kuczmaszewski.

Dziękujemy za wspólne 19 lat razem i zapraszamy do CM MAVIT, teraz jako części Grupy LUX MED.

Do góry