Aktualności

Dojazd do CM MAVIT na warszawskim Ursynowie – utrudnienia

2018-01-24

Informujemy, że od dnia 25.01.2018 r., ze względu na sąsiedztwo placu budowy Południowej Obwodnicy Warszawy, utrudnieniu ulegnie dojazd do budynku Natpoll, w którym znajduje się Ośrodek Diagnostyczny CM MAVIT na warszawskim Ursynowie.


Dla osób korzystających z samochodu

Wjazd i wyjazd z terenu Natpoll nie ulegnie zmianie – jak dotychczas odbywać się będzie od strony ul. Migdałowej. Jednak bezpośredni dostęp od strony ul. Płaskowickiej przestanie funkcjonować.

Ulica Lanciego zostanie zamknięta od strony placu budowy, podobnie jak skrzyżowanie ul. Lanciego i ul. Płaskowickiej.

W związku z powyższym rekomendujemy najdogodniejszy dojazd do naszego ośrodka ulicami: Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Migdałowa. Sprawdź dogodny dojazd: zobacz mapkę.

Parking publiczny znajdujący się przy ul. Płaskowickiej zostanie wyłączony z użytku na czas budowy.

Parking dla Pacjentów CM MAVIT nie ulegnie zmianie i jak dotychczas będzie znajdować się od ul. Migdałowej, przed samym wejściem do budynku (wejście E), w strefie parkowania 1,5 godz. bezpłatnie.

Uwaga! W związku z przebudową głównego wjazdu na teren Natpoll (od ul. Migdałowej), wjazd i wyjazd z parkingu zostaje skierowany przez bramę pożarową przy klatce D.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej

Zmiany dotyczyć będą także kilku linii autobusów miejskich – szczegółowe informacje zostaną ustalone niebawem przez ZTM.


Dla pieszych mają zostać wytyczone nowe szlaki komunikacyjne, także od ul. Płaskowickiej.


Jednocześnie informujemy, że wejście do Ośrodka (wejście E, od ul. Migdałowej) nie ulegnie zmianie.

Do góry