Aktualności

Dojazd do Szpitala CM MAVIT na warszawskich Bielanach – utrudnienia

2018-07-18

Informujemy, że od 18.07.2018 r. do 30.08.2018 r., ze względu na rozpoczęcie remontu nawierzchni ul. Podleśnej, pojawią się utrudnienia w dojeździe do Szpitala Specjalistycznego CM MAVIT na warszawskich Bielanach.

Prace podzielono na kilka etapów.

Dla osób korzystających z samochodu

W pierwszej fazie (trwającej od 18 lipca do 1 sierpnia) zamknięta dla ruchu będzie jezdnia na odcinku od ul. Marymonckiej do ul. Lektykarskiej (skrzyżowanie z tą ulicą pozostanie przejezdne). Skrzyżowanie ul. Marymonckiej z ul. Podleśną będzie otwarte dla ruchu.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Gwiaździsta – Potocka – Słowackiego – Marymoncka.

Niebawem pojawią się kolejne informacje o proponowanych objazdach – zgodnie z postępem prac remontowych. W następnych etapach będą zamykane m.in.: odcinek ul. Lektykarska – ul. Klaudyny oraz cały odcinek do ul. Gwiaździstej.

Mapka z proponowanymi dojazdami
Mapka z proponowanym objazdem zamkniętego odcinka. Źródło: zdm.waw.pl

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej

Autobusy linii 121 pojadą ulicami: Marymoncką i Sacharowa i zawrócą na rondzie przy stacji metra Słodowiec. Linie 181 i 197 oraz nocna N46 będą kursowały ulicami: Marymoncka – J. Słowackiego – Gdańska – M. Hłaski. Linia 197 pojedzie dalej ul. Lektykarską, a linia nocna i 181 ul. Rudzką.


Prosimy mieć na uwadze wyżej opisane zmiany w organizacji ruchu podczas planowania dojazdu do Szpitala Specjalistycznego CM MAVIT w czasie trwania remontu.

Do góry