Aktualności

Nowa przychodnia CM MAVIT w Galerii Wola Park w Warszawie

2020-09-14

Centrum Medyczne MAVIT 14 września 2020 roku, otworzyło kolejny Ośrodek Diagnostyczny w Warszawie, placówka mieści się na terenie galerii Wola Park. W ośrodku działają cztery w pełni wyposażone gabinety okulistyczne. Na miejscu oprócz standardowych konsultacji, można przejść m.in. pierwszy etap kwalifikacji do laserowej korekcji wad wzroku, kwalifikację do wszczepienia soczewek fakijnych; operacji usunięcia zaćmy oraz jaskry i zaćmy z jaskrą.

- Odmienna od dotychczasowych formuła poradni okulistycznej CM MAVIT działającej w ramach Centrum Medycznego LUX MED, przyczyni się do przedefiniowania i zbudowania nowego schematu skoordynowanego postępowania diagnostyczno-leczniczego nad Pacjentami Grupy LUX MED. Naszym celem jest przybliżenie im specjalistycznej opieki okulistycznej a w przypadku potrzeby - zapewnienie kontynuacji leczenia zachowawczego optymalnym postępowaniem zabiegowym lub chirurgicznym - powiedział Maciej Mądrala, Prezes Zarządu Centrum Medycznego MAVIT.

W ostatnim czasie warszawska dzielnica Wola, zmienia swoje oblicze i prężnie się rozwija. Na jej terenie powstają nowe kompleksy mieszkaniowo-biurowe oraz liczne punkty usługowe, skwery i strefy wypoczynkowe dla mieszkańców.

- Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów i wpisując się w trend urbanistycznego rozwoju Woli, CM MAVIT postanowiło świadczyć swoje usługi w tej dzielnicy - dodaje Pan Prezes.
Do góry