Aktualności

PROMOCJA na iniekcje doszklistkowe w ośrodku w Warszawie

2019-05-09

AMD – zwyrodnienie plamki związane z wiekiem – to choroba, która uszkadza plamkę żółtą siatkówki oka. Schorzenie upośledza widzenie centralne – „na wprost” – utrudniając swobodne wykonywanie codziennych czynności, takich jak czytanie czy pisanie. Schorzenie głównie dotyczy osób po 50–60 roku życia, a prawdopodobieństwo jego powstawania wzrasta wraz z wiekiem.

Czy wiesz, że wysiękowa postać AMD powoduje trwałe uszkodzenie wzroku? Wśród obecnie przeprowadzanych metod leczenia wysiękowej postaci AMD najlepsze wyniki uzyskuje się, stosując dogałkowe iniekcje leków hamujących rozwój schorzenia.

Zdiagnozowano u Ciebie AMD? A może od lat cierpisz na tę chorobę i nie zakwalifikowałeś się do programu lekowego?

Nie musisz się na to godzić i tracić wzrok! Skorzystaj z niższych cen na leczenie AMD iniekcjami doszklistkowymi (preparatów: Lucentis i Eylea) w Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie.


Pamiętaj! Odpowiednio wcześnie zastosowana terapia może spowolnić rozwój choroby!

Sprawdź promocyjne ceny.


Zadzwoń i zapytaj naszego konsultanta o najbliższy możliwy termin kwalifikacji do iniekcji doszklistkowych w AMD, tel.: 22 569 59 00.

Skontaktuj się z nami

Promocja trwa do 31 maja 2019 r.

Promocja dotyczy wszystkich Pacjentów ze wskazaniami do leczenia iniekcjami doszklistkowymi preparatami: Lucentis, Eylea. Warunkiem jest poddanie się iniekcji do końca maja br. Cena promocyjna obowiązuje także w przypadku kontynuacji iniekcji przez 12 miesięcy – warunkiem jest poddanie się co najmniej jednej iniekcji do 31.05.2019 r.

Do góry