Aktualności

Szpitale CM MAVIT w Warszawie i w Katowicach w czołówce najlepszych ośrodków w Polsce

2018-07-10

Logotyp – Ranking Szpitali

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie zajął czołowe miejsce w kategorii Najlepsze szpitale w dziedzinie Okulistyka, zaś Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach znalazł się w czołówce najlepszych szpitali w dziedzinie Otolaryngologia. Obie placówki wyprzedziły kilkadziesiąt ośrodków z całej Polski, zyskując także najwyższe pozycje wśród prywatnych placówek w swoich kategoriach.

Ranking Szpitali 2018 opracowany został przez Centrum Konsultacyjne Medical wydawnictwa Termedia, od ponad 10 lat zajmującego się oceną jakości usług medycznych w Polsce. Ankiety sprawdzające jakość usług realizowanych przez ośrodki okulistyczne zostały opracowane przez ekspertów w dziedzinie okulistyki – pracowników NFZ, profesorów, konsultantów wojewódzcy i krajowych. W Rankingu Szpitali 2018 ocenie poddano m.in. zakres diagnostyki oferowanej w szpitalu, liczbę przeprowadzonych procedur i ich rezultaty.

„Wysokie pozycje naszych placówek w rankingu Szpitali 2018 bardzo nas cieszą. Kolejny rok możemy poszczycić się miejscami w czołówce najlepszych ośrodków okulistycznych i laryngologicznych w Polsce. To utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania mają właściwy kierunek, czyli dążenie do tego, aby jak najefektywniej przywracać komfort i polepszać jakoś życia Pacjentów z problemami okulistycznymi i laryngologicznymi.” – mówi dr Andrzej Mądrala, Prezes Zarządu Centrum Medycznego MAVIT Sp. z o.o.

Centrum Medyczne MAVIT nieustannie inwestuje w nowoczesny sprzęt, oferując Pacjentom najnowsze i najskuteczniejsze technologicznie rozwiązania medyczne. CM MAVIT W Warszawie oferuje nowoczesne rozwiązania medyczne w zakresie wykonywania m.in.: bezpiecznych operacji zaćmy, skomplikowanych operacji jaskry oraz zaćmy z jaskrą, a także często ratujących wzrok zabiegów witrektomii. Placówka Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach również proponuje najnowsze rozwiązania w zakresie okulistyki. W Szpitalu realizowane są m.in.: procedury małoinwazyjnej chirurgii jaskry oraz przeprowadzane są zabieg laserowego udrażniania dróg łzowych.

"Wprost" (nr 22)
"Wprost" (nr 22)

Szpital CM MAVIT w Katowicach to także jeden z najlepszych ośrodków otolaryngologicznych w Polsce. W Rankingu Szpitali 2018 w dziedzinie Otolaryngologia ośrodek zajął czołowe miejsce w kategorii Najlepsze szpitale, zyskując pierwsze miejsce wśród prywatnych placówek. Szpital w Katowicach został także wyróżnionych w kategoriach: Otologia i Laryngologia – znalazł się w pierwszej dziesiątce tych zestawień.

Placówka w Katowicach oferuje pełną diagnostykę bezdechu sennego oraz indywidualnie dobrane, dostosowane do potrzeb metody leczenia tej choroby. Ponadto w placówce wybrane operacje laryngologiczne przeprowadza się z użyciem lasera diodowego, a także w formie zabiegu endoskopowego. Takie rozwiązania poprawiają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów chirurgicznych.

Szpitale Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie i w Katowicach oferują najnowsze rozwiązania medyczne w dziedzinie nowoczesnej okulistyki oraz otolaryngologii, poprawiając komfort życia Pacjentów. Placówki prywatne są doskonałą alternatywą dla szpitali publicznych, w których z roku na rok wzrasta czas oczekiwania na wykonanie poszczególnych procedur okulistycznych.

Źródło: rankingi.wprost.pl/szpitale
Źródło: rankingi.wprost.pl/szpitale
Do góry