Aktualności

Zima bez okularów dzięki laserowej korekcji wad wzroku - ciesz się nową jakością widzenia

2018-11-30

Za pomocą wzroku odbieramy blisko 80% informacji. Jest on głównym zmysłem biorącym udział w procesach poznawczych. Dobre widzenie istotnie wpływa na jakość życia.

Dlatego jeśli:

 • czujesz, że okulary Cię ograniczają
 • wada wzroku przeszkadza Ci w codziennych czynnościach
 • Twoje oczy nie tolerują soczewek kontaktowych
 • w Twojej pracy zawodowej wymagana jest dobra ostrość wzroku

… i zastanawiasz się, czy laserowa korekcja wad wzroku jest dla Ciebie – nie zwlekaj!

Nasi okuliści przygotowali specjalny e-formularz wstępnej kwalifikacji do laserowej korekcji wzroku, dzięki któremu możesz się dowiedzieć, czy nie masz ewidentnych przeciwwskazań do zabiegu – jeszcze przed wizytą kwalifikacyjną.

Wypełnij i wyślij bezpłatny e-formularz – nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych i powiadomią o wyniku testu. Możesz także od razu zapisać się na badanie kwalifikacyjne.

Zobacz, jakie to proste!

Kroki – laserowa korekcja wzroku

Centrum Medyczne MAVIT to:

 • doświadczony zespół lekarzy specjalizujących się w laserowej korekcji wzroku
 • wnikliwe badania kwalifikacyjne – jako jedyni w Warszawie dysponujemy nowoczesnym aparatem Corvis – umożliwiającym ocenę biomechaniczną rogówki
 • nowoczesny sprzęt zabiegowy – lasery: excimerowy i femtosekundowy
 • wysokie bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów – w naszym szpitalu laserową korekcję wzroku wykonujemy w warunkach sali operacyjnej
 • troskliwa opieka – od momentu przyjścia na badania kwalifikacyjne masz jednego lekarza prowadzącego, który wykonuje i analizuje badania, dobiera najlepszą metodę laserowej korekcji dopasowaną do Twoich potrzeb, wykonuje zabieg i prowadzi badania kontrolne
 • ponad 18 lat doświadczenia w nowoczesnej okulistyce
 • 97,7%* zadowolonych pacjentów po laserowej korekcji wady wzroku.


Zobacz, jakie to proste:

1. Wypełnij i wyślij e-formularz wstępnej kwalifikacji do zabiegu laserowej korekcji wzroku, który znajduje się na stronie www.mavit.pl (nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych i powiadomią o wyniku testu) lub od razu zapisz się na pełne badanie kwalifikacyjne.

2. Poddaj się badaniu kwalifikacyjnemu – w naszej placówce masz do wyboru dwie formy pełnych badań kwalifikacyjnych do laserowej korekcji wad wzroku:

 • dwuetapowe – odbywa się podczas dwóch wizyt i składa się z: badania wstępnego jeśli nosisz soczewki kontaktowe, przed tym badaniem nie musisz ich zdejmować; oraz badania uzupełniającegojeśli nosisz soczewki kontaktowe, musisz je zdjąć przed badaniem – w przypadku soczewek miękkich 2-3 tygodnie przed badaniem, a w przypadku twardych 3-4 tygodnie przed badaniem.
 • jednoetapowe – odbywa się podczas jednej, dłuższej wizyty i pozwala stwierdzić, czy laserowa korekcja wzroku jest możliwa oraz która metoda będzie najlepsza. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, musisz zdjąć je przed badaniem. W przypadku soczewek miękkich 2-3 tygodnie przed badaniem, a w przypadku twardych 3-4 tygodnie przed badaniem.
3. Poddaj się zabiegowi – wybierz wspólnie ze swoim lekarzem prowadzącym najodpowiedniejszą, dostosowaną do Twoich potrzeb metodę laserowej korekcji wzroku.

4. Ciesz się nową jakością widzenia!


Zrób pierwszy krok jeszcze w tym roku i dowiedz się, czy nie ma u Ciebie jednoznacznych przeciwwskazań do wykonania laserowej korekcji wzroku* Ankieta Satysfakcji Pacjentów po laserowej korekcji wzroku w CM MAVIT w latach: 2016-2017.

Do góry