Dla Lekarzy

Doświadczona kadra

W Centrum Medycznym MAVIT pracują wykwalifikowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uznani specjaliści w swojej dziedzinie. W gronie naszych lekarzy są uznane autorytety medyczne, doktorzy, profesorowie. Są to specjaliści, którzy mają bogate doświadczenie w renomowanych placówkach służby zdrowia. Dbamy o to, by lekarze mieli stały kontakt z nowościami w dziedzinie medycyny. Umożliwiamy im udział w sympozjach naukowych w Polsce i za granicą. 

Współpraca

CM MAVIT chętnie podejmuje szeroko rozumianą współpracę z lekarzami w zakresie: zatrudnienia, współpracy, a także w zakresie edukacji podczas organizowanych konferencji tematycznych.

Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby podjąć współpracę z CM MAVIT, zapraszamy do kontaktu:

e-mail: info@mavit.pl

tel. +48 (22) 569 59 14

Zainteresowanych otrzymaniem materiałów marketingowych prosimy o kontakt: marketing@mavit.pl

Konferencje

W świetle wyznawanej przez nas zasady, że ciągłe kształcenie i podążanie za nowościami w świecie medycyny, pozwala na świadczenie najwyższego poziomu opieki medycznej, postanowiliśmy cyklicznie organizować spotkania na Śląsku w dziedzinach, w których mamy największe doświadczenie: okulistyka, laryngologia, chirurgia twarzowo-szczękowa.

Spotkania mają na celu dzielenie się naszym doświadczeniem i informacjami na temat nowych technik leczenia oraz procedur medycznych wykonywanych w placówkach CM MAVIT.                                                                                                                                                                  


                            

Do góry