Nagrody i Certyfikaty

Działania Centrum Medycznego MAVIT zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone.

"Złota Lista Polskiego Zdrowia" – ranking najcenniejszych marek ochrony zdrowia w Polsce

W 2019 r. Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. znalazło się w PIERWSZEJ 10 PLACÓWEK MEDYCZNYCH w rankingu najcenniejszych marek ochrony zdrowia w Polsce – "Złotej Liście Polskiego Zdrowia".

Lista najważniejszych marek na polskim rynku została przygotowana na zlecenie Instytut Studiów Wschodnich – organizatora kongresów gospodarczych. Wartość marek szacowała firma doradcza Acropolis. Ranking opublikowano w miesięczniku Forbes.

Ranking Szpitali WPROST

W 2017 r. i 2018 r. Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie został uznany za najlepszy prywatny szpital okulistyczny w Polsce wg Rankingu Szpitali opublikowanym przez Wprost.

W 2018 r. Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach został uznany za najlepszy prywatny ośrodek w dziedzinie Otolaryngologii.

Ranking opracowany przez TERMEDIA na zlecenie tygodnika Wprost.

Gazele Biznesu

W 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018 roku Spółka otrzymała prestiżowe wyróżnienie – Gazele Biznesu – przyznawane przez dziennik „Puls Biznesu” dla prężnie działających i dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. 

Diamenty FORBESA

W 2012 roku Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. zostało także uhonorowane wyróżnieniem Diamenty Forbesa – dedykowanym firmom najszybciej zwiększającym swoją wartość. Podczas oceny brane były pod uwagę: wyniki finansowe, wartość przedsiębiorstwa oraz potencjał firmy – wielkość inwestycji i zdolności sprzedażowe.

Do góry