CM Mavit - Logo
Warszawa – Bielany

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 20:00

sob: 8:00 - 15:00

Warszawa – Ursynów

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 08:00 - 20:00

Katowice

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach

ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice (Nikiszowiec)

godziny pracy:

pon-nd: całodobowo

Biuro Zarządu
Centrum medyczne Mavit Sp. z o.o.
ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z:
Karol Tondera
Dyrektor Operacyjny Spółki

Opinie

Krzysztof Sznerch

Pilot liniowy, General Aviation

Zgłosiłem się do Mavitu w trybie pilnym, sytuacja była na tyle poważna, że liczyła się każda godzina. Specjaliści z CM Mavit zadziałali błyskawicznie.

Gdy jesteśmy zdrowi zazwyczaj nie zastanawiamy się, gdzie lub do kogo zwrócić się o pomoc, gdy nieoczekiwanie spotka nas coś złego. Nigdy nie zaprzątałem sobie głowy takimi sprawami, jak zdrowie. Ono było doskonałej formie, a do tego zawsze pod kontrolą lekarzy medycyny lotniczej.

Gdy nagle musiałem pilnie trafić do okulisty przypomniałem sobie o klinice, którą chwalił mój przyjaciel. I tak zgłosiłem się do Mavitu.

Dzisiaj mogę tylko powiedzieć, że miałem wielkie szczęście, że wybrałem to miejsce. Lekarze błyskawicznie opracowali plan działania. Profesjonalizm, pogłębiona analiza przypadku, współpraca kilku specjalistów, szybkie i trafne decyzje dotyczące leczenia w kontekście wykonywanego przeze mnie zawodu.

Nikomu nie życzę, aby znalazł się w podobnej sytuacji, ale jeśli wydarzy się coś, co wymaga natychmiastowej opieki okulistycznej to polecam CM MAVIT – tu traficie w dobre ręce. 

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc dla mnie. Dzięki Wam mogę nadal latać!

Kazimierz Jonkisz

legenda polskiego jazzu, wybitny muzyk perkusista, leader, pedagog

W CM Mavit poddałem się operacji usunięcia zaćmy. Choć operacja oczu powinna napawać obawą, w pełni zaufałem i lek. Robertowi Gilewskiemu, który mnie kwalifikował i dobierał odpowiednią dla mnie soczewkę i dr. n. med. Mariuszowi Kosatce, który przeprowadził zabieg. Pełen profesjonalizm, kompetencje ale również życzliwość i niezwykłe zaangażowanie całego personelu sprawiły, że teraz mogę cieszyć się pełnią życia i bez przeszkód dalej realizować swoją największą pasje – dzielić się muzyką. Raz jeszcze dziękuję całemu zespołowi CM Mavit za opiekę i życzliwość, którą mi okazano.

Teresa Lipowska

aktora teatralna, filmowa, telewizyjna

Mam w sobie mnóstwo energii do działania, a jej źródłem są praca na scenie i planie zdjęciowym, spotkania z ludźmi czy jazda rowerem po lesie. W moim życiu po prostu nie było miejsca na zaćmę. Wybrałam CM MAVIT i był to strzał w dziesiątkę, na każdym etapie zabiegu czułam się bezpiecznie, a efekty przerosły moje oczekiwania. Zarówno wizyta kwalifikacyjna u lek. Hanny Bednarzak-Bulak, jak i sama operacja zaćmy obuocznej, którą przeprowadzał prof. Marek Rękas, przebiegły bardzo sprawnie, a do tego w sympatycznej atmosferze. Dzięki idealnie dobranym soczewkom, widzę świat na nowo i mogę bez przeszkód korzystać z życia, a ja naprawdę kocham żyć.

Lara Gessler

Restauratorka, blogerka

W październiku 2019 roku, w CM MAVIT, przeszłam laserową korekcję wzroku metodą EBK. Pamiętam, jak zwlekałam z podjęciem decyzji o zabiegu, ze względu na pracę, na wakacje i na wszelkie inne zobowiązania, i to był błąd! Zabieg trwał kilkanaście sekund, dochodziłam do siebie może ze 3 dni – nie taki diabeł straszny jak go malują – a teraz, w końcu po tylu latach, wada wzroku przestała mnie ograniczać. Pływam, biegam, jeżdżę na nartach, nie martwiąc się o zaparowane szkła czy płyny do soczewek. Cudowna Pani doktor Joanna Wojtyła spełniła moje marzenie, a cały personel zadbał o to, żebym czuła się zaopiekowana i zrelaksowana, dlatego każdemu mogę polecić i laserową korekcje wzroku, i CM MAVIT!

Jan Wieczorkowski

aktor teatralny i filmowy

Zgłosiłem się do CM Mavit, opierając się na entuzjastycznych opiniach moich kolegów i koleżanek, którzy wcześniej przeszli zabiegi laserowej korekcji wad wzroku. Z biegiem lat i mój wzrok zaczął się pogarszać. Okulary na planie zdjęciowym nie wchodzą w grę, a soczewki podczas ujęć w wodzie czy pyle, są po prostu niebezpieczne dla oczu. Razem z doktor Joanną Wojtyłą zadecydowaliśmy, że najlepszy będzie dla mnie zabieg Presbyond, który prócz niewielkiej wady krótkowzroczności, rozwiązał też niedawno zauważony przeze mnie problem z widzeniem na bliskie odległości. Dziś mogę potwierdzić, że oddanie się w ręce Pani doktor, to była doskonała decyzja. Każdemu, kto boryka się z wadą wzroku mogę polecić CM Mavit!

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub