CM Mavit - Logo
Warszawa – Bielany

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 8:00 - 20:00

sob: 8:00 - 15:00

Warszawa – Ursynów

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

godziny pracy:

pon-pt: 08:00 - 20:00

Katowice

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach

ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice (Nikiszowiec)

godziny pracy:

pon-nd: całodobowo

Biuro Zarządu
Centrum medyczne Mavit Sp. z o.o.
ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt z:
Karol Tondera
Dyrektor Operacyjny Spółki

dr n. med. Izabela Nowak-Gospodarowicz

specjalista chorób oczu

W Centrum Medycznym Mavit, dr n. med. Izabela Nowak-Gospodarowicz zajmuje się:

Operacja powiekDrobne zabiegi

Specjalista chorób oczu, FEBO (Fellow of European Board Ophthalmology), Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Medycznego w Monachium, gdzie studiowała jako stypendystka programu wymiany zagranicznej. 

W 2016 r. zdała państwowy egzamin specjalizacyjny w zakresie okulistyki oraz europejski Egzamin Specjalizacyjny w Paryżu uzyskując tytuł FEBO – Fellow of European Board of Ophthalmology.
W 2018 r. ukończyła czteroletnie studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, a w lutym 2019 obroniła pracę doktorską nt. chirurgicznego leczenia niedomykalności szpary powiekowej i powikłań rogówkowych u pacjentów z trwałym porażeniem nerwu twarzowego.

Doświadczenie zawodowe:
Od 2009r. związana jest z Kliniką Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury, a obecnie pracuje jako starszy asystent. Kieruje zespołem zajmującym się onkologią okulistyczną, chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną aparatu ochronnego oka, chirurgią dróg łzowych.
Pracowała w Klinice Uniwersyteckiej w Monachium i szpitalu klinicznym w Królestwie Belgii. Ukończyła m.in. kurs ultrasonografii gałki ocznej i oczodołu oraz „4th European Residents Glaucoma Course w Genewie”.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów gałki ocznej i powiek, schorzeniami aparatu ochronnego oka, powierzchni gałki ocznej i rogówki, w szczególności chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną aparatu ochronnego oka, chirurgią dróg łzowych.
Pani Doktor wyniki swojej pracy zawodowej przedstawia podczas wykładów i kursów na sympozjach, a jej publikacje znajdują się w czasopismach krajowych, jak i zagranicznych. Wielokrotnie wyróżniana i nagradzana m.in. za prezentowane prace na zjazdach okulistycznych oraz za wprowadzenie do lecznictwa szpitalnego nowoczesnych metod chirurgicznych leczenia dysfunkcji powiek.
Z Centrum Medycznym MAVIT współpracuje od czerwca 2020 roku.
Znajomość języków:
Angielski, niemiecki, niderlandzki

Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?
Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Twoje pytania!
lub