Aktualności

CM MAVIT w pierwszej 10 placówek medycznych w rankingu najcenniejszych marek ochrony zdrowia w Polsce

2019-05-28

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. jest w pierwszej 10 placówek medycznych na "Złotej Liście Polskiego Zdrowia" opublikowanej w magazynie Forbes.

W zestawieniu znalazło się 75 największych brandów występujących w polskim systemie ochrony zdrowia, w tym: leki OTC, szpitale i kliniki, sieci apteczne oraz laboratoria diagnostyczne.

Budowanie marki ośrodka medycznego to naprawdę ogromne wyzwanie. Na jego wartość składa się wiele czynników, m.in.: jakość obsługi, poziom opieki, wyposażenie placówki, oferowane usługi. Centrum Medyczne MAVIT od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych usług medycznych oraz najwyższy poziom opieki nad pacjentem. Nieustannie inwestujemy w sprzęt najnowszej generacji. W lutym tego roku zakupiliśmy urządzenie Corvis ST i jako nieliczni w Polsce, kwalifikując pacjenta do laserowej korekcji wzroku, stosujemy pogłębioną diagnostykę w kierunku stożka rogówki. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pacjentów – wszystko po to, aby czuli się oni jak najlepiej zaopiekowani i otrzymali pomoc najwyższej jakości. – mówi Maciej Mądrala, Dyrektor Generalny Centrum Medycznego MAVIT Sp. z o.o.

Lista najważniejszych marek na polskim rynku została przygotowana na zlecenie Instytut Studiów Wschodnich – organizatora kongresów gospodarczych. Wartość marek szacowała firma doradcza Acropolis we współpracy z firmą IQVIA.

Partnerem listy jest Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego.

Do góry