Aktualności

Promocja na iniekcje doszklistkowe w cukrzycowym obrzęku plamki (DME) w ośrodku w Warszawie

2019-02-06

Powikłania związane z cukrzycą dotyczą prawie wszystkich struktur w układzie wzrokowym. Najczęściej występują: retinopatia cukrzycowa (DR, diabetic retinopathy) i związany z nią cukrzycowy obrzęk plamki (DME, diabetic macular edema) – traktowany jako powikłanie DR.Cukrzycowy obrzęk plamki jest jedną z najczęstszych przyczyn trwałego, poważnego upośledzenia wzroku u osób w wieku 20-64 lata – młodych i aktywnych zawodowo.

Nieleczone DME prowadzi nawet do nieodwracalnej utraty wzroku.

Zdiagnozowano u Ciebie cukrzycowy obrzęk plamki (DME)? A może od lat zmagasz się z cukrzycą i wiążącą się z tym retinopatią cukrzycową? Jesteś w grupie ryzyka i masz podejrzenie DME?

Nie pozwól, aby choroba odbierała Ci radość życia! Skorzystaj z leczenia DME iniekcjami doszklistkowymi (preparatów: Lucentis i Eylea) w promocyjnej cenie w Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie.


Sparwdź promocyjne ceny

Promocja* trwa do 30 kwietnia 2019 r.

Zadzwoń i zapytaj naszego konsultanta o najbliższy możliwy termin kwalifikacji do iniekcji doszklistkowych w DME, tel.: 22 569 59 00.

Skontaktuj się z nami

* Promocja dotyczy wszystkich pacjentów z cukrzycowym obrzękiem plamki (DME), którzy mają wskazania do leczenia iniekcjami doszklistkowymi, warunkiem jest poddanie się iniekcji do końca kwietnia br. Cena promocyjna obowiązuje także w przypadku kontynuacji iniekcji przez 12 miesięcy – warunkiem jest poddanie się co najmniej jednej iniekcji do 30.04.2019 r.
Do góry